Konkurs "Żyję w zgodzie z przyrodą"

W Publicznej Szkole Podstawowej im. A. F. Modrzewskiego w Trzepnicy rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Żyję w zgodzie z przyrodą” zorganizowany przez nauczyciela przyrody p. Annę Piotrowską.

Celem konkursu było kształtowanie postaw proekologicznych oraz poczucia odpowiedzialności za najbliższe środowisko, wychowanie do rozumienia i poszanowania przyrody, promowanie zachowań mających na celu ochronę naszej planety.
Ze względu na to, że na konkurs wpłynęło wiele przepięknych, kolorowych prac, Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie. Wykonane prace były bardzo ciekawe, staranne, kolorowe i wykonane rozmaitymi technikami. Niektóre prace malowane były farbami, inne kredkami, a jeszcze inne powstały przy pomocy wycinanek.
Pod uwagę brano pomysł, estetykę wykonanej pracy, samodzielność i zastosowaną technikę. Wyróżniono prace następujących uczniów: Kingi Fjiołek, Patrycji Piotrowskiej, Weroniki Błaszczyk, Krzysztofa Fornalika, Pauliny Fijołek, Amelii Sapińskiej, Wiktorii Gątkowskiej, Weroniki Greli, Bartosza Bulińskiego, Zuzanny Gali, Piotra Kowalskiego, Anny Meszczyk, Dominika Terki, Mai Pawlik, Kingi Mazurek, Wiktorii Krasoń, Dawida Patryarchy.