ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ

Ważnym wydażeniemw życiu każdego „ Pierwszaka" jest dzień ślubowania, wówczas staje się on pełnoprawnym uczniem szkoły. Dzieci na tę chwilę czekały bardzo niecierpliwie.

W dniu 8 października 2010 r. odbyło się uroczyste Ślubowanie Klas Pierwszych. Akademię przygotowali najmłodsi uczniowie wraz z wychowawczynią p. Joanna Janocha. Dzieci pięknie zaprezentowały się w części artystycznej, podczas której recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki. Zaproszeni rodzice i dziadkowie z wielką dumą i wzruszeniem przyglądali się swoim pociechom. Po części artystycznej dyrektor szkoły dokonała pasowania na ucznia. Pierwszaki świetnie prezentowały się w uczniowskich biretach. Na zakończenie otrzymały dyplomy. Samorząd Uczniowski wręczył dzieciom drobne upominki w postaci przyborów szkolnych.. Po wspólnym pamiątkowym zdjęciu wszyscy udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Ten uroczysty dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci pierwszaków.