„Razem na Święta”

Szkoła Podstawowa w Trzepnicy po raz kolejny włączyła się w akcję zorganizowaną przez MEN „Razem na święta”. W tym roku uczniowie naszej szkoły przygotowywali kartki świąteczne. Kartki te zawierały samodzielnie ułożone życzenia na Święta Bożego Narodzenia. Zostały one przekazane sąsiadom za pośrednictwem skrzynek pocztowych. Celem tej inicjatywy było zachęcenie uczniów do pamięci o osobach, które są blisko nas, a nie zawsze dostrzegamy ich obecność. Uczniowie bardzo chętnie włączyli się w tą akcje. Powstały niezwykle ciekawe i estetycznie wykonane prace. Jesteśmy przekonani, że wszyscy którzy otrzymali ten upominek szczególnie, w tak trudnym czasie wywołał choć na chwilkę radość i uśmiech na ich twarzach. Wiele osób czeka na nasze wsparcie i zwykłe gesty życzliwości dzielmy się nią jeśli tylko możemy.