Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej w Trzepnicy

W Szkole Podstawowej im. A.F. Modrzewskiego w Trzepnicy 13 października odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Łęki Szlacheckie Pan Piotr Łączny, Pani Ewelina Jędruszek zajmująca się referatem oświaty, przedstawiciele Rady Rodziców na czele z przewodniczącą Panią Wiolettą Karbowiak. Uroczysty apel odbył się w sali gimnastycznej, która na ten dzień przybrała odświętny wygląd. Na początek  głos zabrała  Dyrektor Szkoły Pani Barbara Gągorowska, która złożyła życzenia nauczycielom i pracownikom oświaty. Wiele ciepłych słów i życzeń padło również z ust Pana Piotra Łącznego. Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Były przemówienia, wiersze, piosenki i humorystyczne scenki traktujące o szkole. Przygotowania uczniów obywały się pod czujnym okiem nauczycielek: Pani Karoliny Balcerek – Bąby, Pani Marty Gaj i Pani Barbary Marszalik – Rzepeckiej. Przedstawienie bardzo podobało się wszystkim, o czym świadczyły gromkie brawa i słowa uznania.