Współpraca z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną

W ramach współpracy z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną w Piotrkowie Trybunalskim w dniu 14.09.2021 odbyły się w naszej szkole spotkania z psychologiem, podczas których poruszano problematykę stresu związanego z powrotem do szkoły po długim czasie zdalnego nauczania. Dzieci miały okazję podzielić się swoimi odczuciami związanymi z pozytywną i negatywną stroną zdalnego nauczania. Chętnie wypowiadały się na ten temat, prezentując swoje doświadczenia. Cieszymy się, że w odczuciu większości dzieci powrót do szkoły je cieszy i nie powoduje obaw, jednocześnie zachęcamy tych którzy odczuwają niepokój, aby korzystali z pomocy wychowawcy, uczących nauczycieli czy Pani Pedagog, którzy służą pomocą i w wsparciem w rozwiązaniu wszelkich problemów.