Dzień Kobiet w kl. II i III

8 marca - Międzynarodowy Dzień Kobiet – na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza i jak co roku z okazji tego sympatycznego marcowego święta w naszej klasie pojawiły się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla małych i tych większych kobiet. W tym roku nie było akademii, ale  każda klasa  świętowała to sympatyczne marcowe święto na swój sposób. Dzień Kobiet w  klasie II upłynął nam na wspólnych zabawach i życzeniach oraz słodkim poczęstunku. Jak zawsze mogliśmy liczyć na zaangażowanie i pomoc naszych rodziców, którym serdecznie dziękujemy.

W kl. III z tej okazji rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Jako upominek dziewczynki dostały balon, który sprawił im wiele radości. Ponadto jeden z kolegów przygotował lizaki, którymi obdarował swoje koleżanki. Dodatkowo chłopcy zaśpiewali piosenkę „Sto lat” z okazji święta kobiet.