Dzień otwarty w naszej szkole

Od wielu lat w Szkole Podstawowej im. A.F. Modrzewskiego w Trzepnicy organizujemy dzień otwarty dla przyszłych przedszkolaków. W tym roku spotkanie odbyło się 21 marca w pierwszy dzień wiosny. Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor Barbara Gągorowska witając wszystkich bardzo serdecznie i przedstawiąc obeną wychowawczynią oddziału przedszkolnego panią Wiolettę Buczkowską oraz pszyszłą panią Marlenę Lewańską. Na naszych milusińskich czekały takie atrakcje jak: przedstawienie przygotowane przez starszych kolegów i koleżanki, zwiedzanie szkoły, rozmowa z nauczycielami i panią Dyrektor, zajęcia plastyczne, udział w zajęciach języka angielskiego, wspólna zabawa z dzieciakami z oddziału przedszkolnego. Największą jednak atrakcją okazała się sala interaktywna, na której dzieci mogły zapoznać się z najnowocześniejszymi pomocami dydatycznymi, m.in. magicznym dywanem, który skradł serca dzieci.

Było kolorowo, tłoczno i radośnie. Czas płynął szybko.

Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców  - był to mile spędzony czas . Do zobaczenie we wrześniu.