Ogólnopolskie Biegi Przełajowe w Wolborzu

W dniu 02.10.2021 w Wolborzu odbyły się Ogólnopolskie Biegi Przełajowe. Gminę Łęki Szlacheckie reprezentowały szkoły z Łęk Szlacheckich oraz Trzepnicy. Uczniowie naszej szkoły im. A.F. Modrzewskiego w dużej mierze przyczynili się do zajęcia 5 miejsca wśród gmin oraz 6 miejsca jako LZS. Duży sukces odnieśliśmy jako powiat i województwo zajmując 1 miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Igor Gawin, Nikola Skrobek, Patrycja Gral, Aleksandra Sitarz, Basia Babert, Czarek Gągorowski, Krystian Orlik, Kasia Zawada, Igor Dybowski, Mikołaj Dembiński, Aleksandra Gala, Daria Dembińska, Nikola Jeż, Julia Cieślik, Jakub Sitarz, Filip Pawlik i Michał Fijołek oraz nasza absolwentka Blanka Herman. Młodym sporowcom gratulujemy wspaniałego wyniku i życzymy  dalszych sukcesów.