„Wszystko jest tematem”.

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klasy VII wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim pod patronatem Wójta Gminy Gorzkowice - „Wszystko jest tematem”. Zadaniem uczestników było napisanie wiersza o dowolnej tematyce. 1 czerwca 2021 r. Dyrektor Szkoły w Gorzkowicach - Pan Arkadiusz Krasoń przekazał Pani Dyrektor nagrody książkowe dla uczniów naszej szkoły, a także podziękowania za promowanie poezji dla Pani Dyrektor oraz dla nauczyciela j. polskiego w klasie VII – Pani Patrycji Smolarek. W tym samym dniu Pani Dyrektor przekazała nagrody uczniom. Otrzymali je:

Amelia Leśniewska kl. VII – za wiersz „Tęskno mi” , „Czekam” za zajęcie II miejsca

Michał Pełka kl. VII – za wiersz „Miłość” za zajęcie III miejsca.

Serdecznie gratulujmy młodym poetom zajęcia tak wysokich miejsc w konkursie oraz życzymy kolejnych sukcesów poetyckich !!