Zbiórka nakrętek w ramach akcji „Szpital nakręca się dla Adriana!”

Samorząd Uczniowski, wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi zaangażowali się w zbieranie plastikowych nakrętek. Wspólnie zebraliśmy duża ilość, którą przekazaliśmy do Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim, który przyłączył się do akcji zbierania plastikowych nakrętek dla potrzebującego Adriana Jarmakowskiego pod hasłem: „Szpital nakręca się dla Adriana!”. Pozyskane ze zbiórki nakrętek środki ułatwią rehabilitację i leczenie 26-letniego Adriana – mieszkańca Bełchatowa, który boryka się z wieloma chorobami. Akcja nadal trwa, można zbierać plastikowe nakrętki w dalszym ciągu. Kiedy bezpieczny powrót do szkoły będzie możliwy – będzie można dostarczyć nakrętki do szkoły.